motoger

Węże podciśnieniowe Subaru Legacy I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Węże podciśnieniowe Subaru Legacy I FL
Węże podciśnieniowe Subaru Legacy I FL
Węże podciśnieniowe Subaru Legacy I FL
Węże podciśnieniowe Subaru Legacy I FL
Węże podciśnieniowe Subaru Legacy I FL
Węże podciśnieniowe Subaru Legacy I FL
Węże podciśnieniowe Subaru Legacy I FL
Węże podciśnieniowe Subaru Legacy I FL

Sprzedawcy części do Subaru Legacy:

auto części
giełda części poznań
części używane poznań
gielda czesci
części szrot samochodowy
części używane opel
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
moto2.pl
giełda części moto2.pl
moto2
auto szrot
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
giełda części słomczyn
części moto2
giełda części śląsk
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
giełda części
auto części gliwice
auto części poznań
giełda części samochodowych

Cena Węże podciśnieniowe Subaru Legacy Cena

Zamienne części Subaru Legacy przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Węże podciśnieniowe. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Silnik. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2025-01-24 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Węże podciśnieniowe do Subaru Legacy I FL przeznaczona na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 5 sztuk tych części samochodowych. Cena Węże podciśnieniowe Subaru Legacy I FL 2.0 1992 terenowy. Tanio Węże podciśnieniowe Subaru Legacy I FL 2.0 1992 terenowy. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.0 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1991. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia terenowy i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Subaru. Ten model Legacy dostępny jest w wersjach I, I FL, II, III, IV, IV FL, V, VI.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów węże podciśnieniowe . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Subaru Legacy wersja I FL. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Subaru Legacy. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. W niemieckim komisie mówili że Subaru Legacy to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Subaru Legacy bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Subaru Legacy. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to węże podciśnieniowe do Legacy. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem węże podciśnieniowe. Nie wiem czy węże podciśnieniowe pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Wpisałem węże podciśnieniowe na motoger.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Subaru Legacy. Nadszedł czas znaleźć węże podciśnieniowe. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Subaru Legacy. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  węże podciśnieniowe w Subaru Legacy. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć węże podciśnieniowe do Subaru Legacy. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na motoger i tanio kupię węże podciśnieniowe. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele węże podciśnieniowe. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Subaru Legacy na części.  


KONTAKT

tanio Węże podciśnieniowe Subaru Legacy I FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Węże podciśnieniowe Subaru Legacy I FL
Węże podciśnieniowe Subaru Legacy I FL Węże podciśnieniowe Subaru Legacy I FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl